USŁUGI

Twoi klienci zapewne wymagają od ciebie, żeby było: tanio, dobrze i na teraz. Doceniają, gdy słuchasz ich potrzeb i gdy mogą się z tobą dogadać. My, przedsiębiorcy musimy zaś uwzględniać wszystkie zachcianki klientów i o nich pamiętać. Ale w pewnym momencie można się zgubić w gąszczu zamówień, co odbija się na jakości obsługi klienta. Erpos pomoże ci uporządkować zamówienia, dobrze nimi zarządzać i informować klienta o postępach w realizacji. Zobacz jakie to proste...

Klient zamawia usługę

Klient przychodzi do naszego punktu, dzwoni lub odwiedza naszą stronę internetową. Chce zamówić u nas usługę. Wprowadzasz zamówienie do systemu Erpos. Od teraz masz pełną kontrolę nad zamówieniem.

Wyznaczaj etapy i zadania

Możesz też wyznaczać etapy realizacji zamówień i przypisywać do nich pracowników. Dzięki temu będziesz wiedział kto co robi w danym czasie i na jakim etapie jest realizacja.

Informuj
o wybranych etapach

Erpos zadba też o automatyczne informowanie klienta o postępach w realizacji zamówienia. Sam wybierasz o jakim etapie chcesz go informować. Możesz wysyłać informacje SMS lub email np. o przyjęciu zamówienia, gotowości do odbioru w punkcie usługowym lub wysyłce. Dzięki temu klienci będą zadowoleni i będą częściej do ciebie wracać. Będziesz też postrzegany jako nowoczesny przedsiębiorca.

Sprawdź zastosowania systemu Erpos

Scroll to top