PRODUKCJA

Inwestujesz w dobre i niezawodne maszyny do swojej firmy? Jeżeli tak, to świetnie! Ale w dzisiejszych czasach to nie wystarczy, aby być konkurencyjnym. Twoja firma też musi działać płynnie i niezawodnie jak maszyna. Niezbędne do tego jest oprogramowanie do zarządzania. Erpos jest najnowocześniejszym i najbardziej intuicyjnym rozwiązaniem na rynku, które pozwoli ci zarządzać produkcją.

Planuj produkcję

Zapewne w swojej firmie masz już podzielone etapy produkcji na wybrane produkty.

Za pomocą Erposa w prosty sposób wprowadzisz je w wersji elektronicznej, dzięki czemu będziesz miał pełną kontrolę nad procesami produkcyjnymi.

Wyznaczaj pracowników

Do każdego etapu produkcji możesz wyznaczyć dowolną liczbę pracowników. Dzięki temu będziesz wiedział, kto i co robi w danym momencie. Pracownicy również będą wiedzieć, co mają robić i w jakiej kolejności. Dzięki temu zmniejszysz przestoje i zwiększysz produktywność.

Informuj
o wybranych etapach

Erpos zadba też o automatyczne informowanie pracowników o wpływających zadaniach. Możesz wysyłać informacje SMS, email lub wiadomość push. Jeżeli chcesz, możesz informować też klientów o kluczowych postępach w realizacji zamówień.

Sprawdź zastosowania systemu Erpos

Scroll to top