HANDEL

Czy twoi klienci czasami zamawiają coś czego nie ma na półce w twoim sklepie? Nie zawsze przecież masz wszystkie produkty od ręki. Taki produkt trzeba najpierw ściągnąć z hurtowni lub od dystrybutora. Erpos jest idealny do obsługi takich właśnie zamówień. Jak to działa?

Klient zamawia towar

Klient przychodzi do naszego sklepu, dzwoni lub odwiedza naszą stronę internetową. Dowiaduje się, że aktualnie danego towaru nie ma na stanie sklepu. Ale jeżeli złoży zamówienie i poczeka na odbiór ściągniemy go z hurtowni specjalnie dla niego. Klient decyduje się na złożenie zamówienia.

Wprowadzasz
zamówienie do systemu

Możemy zamówienie spisać na kartkę. Ale co jeśli kartka się zgubi albo zapomnimy o zamówieniu? Klient na pewno nie będzie z tego zadowolony. Tutaj system Erpos przychodzi z pomocą. Dzięki niemu bedziesz miał pełną kontrolę nad zamówieniem od początku do końca.

Informujesz
klienta o postępach

Erpos automatycznie wysyła też wiadomości SMS lub email do klienta o postępach w realizacji zamówienia. Sam wybierasz o jakim etapie chcesz go informować. Możesz wysyłać informacje np. o przyjęciu zamówienia, gotowości do odbioru w sklepie lub wysyłce towaru. Dzięki temu klienci będą zadowoleni i będą częściej do ciebie wracać. Będziesz też postrzegany jako nowoczesny przedsiębiorca, który ma dobrze zorganizowaną w firmę.

Sprawdź zastosowania systemu Erpos

Scroll to top